Jak zadbać o czysty i odświeżający obraz?

Jak zadbać o czysty i odświeżający obraz?

5,00 / 1 głosów

Kilka lat temu w moim mieszkaniu pojawił się drugi aparat. Tym razem zakup nie był przypadkowy, ponieważ był to legalna reklama nowej fabryki aparatów fotograficznych. Zakup tego aparatu nie trwał długo. Wszystkie szczegóły projektu i montażu znaliśmy już podczas testu baterii. Wiedziałem już, że to nie jest najlepsze. Co więc zrobić, aby poprawić jego stabilizację obrazu? W Internecie dostępnych jest kilka rozsądnych rozwiązań.

Przede wszystkim odświeżenie. Zrobiłem to raz i nie mogłem się tego pozbyć. Myślę, że dobre odświeżenie to takie, które przeszkadza nam mniej niż irytujące, ale mimo to chcemy się dobrze czuć. Chcemy poczuć się jak w tej chwili. Oczywiście nie możesz zamienić chwili w sekundę, ale wystarczy wybrać dzień lub dzień. Następną i ważniejszą rzeczą jest usunięcie wszystkich zewnętrznych czynników. Nie chodzi mi o to, że chcemy np. Zgasić światło. Najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie źródeł światła z dala od źródła A w ciemności. Jeśli mamy np. Zasłony i zasłony, to konieczne jest wyłączenie stroboskopów.

Okazało się, że zasłony i koce również miały wpływ. Uspokoili mnie i uspokoili. To samo dotyczy lamp błyskowych. W przypadku zawieszenia lub stania konieczne jest ich usunięcie. Efekt powinien być podobny dla wszystkich lamp.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *