Peleryna - sposób, aby poczuć się jak w domu

Peleryna - sposób, aby poczuć się jak w domu

2,86 / 7 głosów

Peleryna to tkanina wykonana z niezwykle wytrzymałej skóry, która swoje właściwości zyskała dzięki zwiększeniu udziału procentowego pałki z 7-12%. Skóra ma naturalny wygląd skóry, dzięki czemu jest bardzo wygodna i wygodna. Kiedy znudzi Ci się noszenie tradycyjnych koturnów, możesz założyć tradycyjne skórzane buty. Typ obuwia zwykle dopasowywanego do łydek to buty na wysokim obcasie. Mają średnio wysoką kostkę i piętę.

Sylwetka buta jest bardzo ważna dla stylu chodzenia, gdzie but, który jest zbyt ciężki i ciężki, rezygnuje ze wszystkich zalet buta na bardzo krótkiej platformie. Na krótkich dystansach, zwłaszcza stojąc w małym kącie, warto zdecydować się na grube koturny z piętą. Te kliny są zwykle wykonane z wysokiej jakości skóry, co daje im dodatkową "grubość", gdy stopa jest umieszczona dalej od podłogi niż zwykle. Do butów należy zakładać stringi, ponieważ cienka podeszwa ułatwi zginanie buta.

Obuwie ciężkie powinno być zakładane przez źle dopasowaną, źle dopasowaną skórę - w ten sposób będziesz czuć się komfortowo i komfortowo podczas chodzenia.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *